Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Spa en ontspanning Solarium | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini Foz do Iguaçu ligt in Foz do Iguaçu, binnen 3 km van de Kathedraal van São João Batista, en geeft gasten een solarium. Het appartement biedt uitzicht op de stad.
Dit appartement is binnen 15 minuten rjden vanaf het Museum van Wasbeelden te vinden. De Avenida Jorge Schimmelpfeng bevindt zich op afstand van 4 km van Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini, terwijl Sicredi - Terminal busstation op een klein stukje lopen van het pand ligt. Het Blue Park is op rijafstand van 10 minuten vanaf de accommodatie genesteld.
Het appartement biedt gasten een balkon, een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.
Een complete keuken is ook beschikbaar met een koelkast en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kleedkamer
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Solarium
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini?
Gasten van Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Kathedraal van São João Batista, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Blue Park (3,1 km) en de Avenida Jorge Schimmelpfeng (4 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini?
Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini heeft privéparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini?
Ter plaatse kunnen gasten van Apt 3 Quartos - 15 A 20 Min Cataratas Em Condomini de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Is Wi-Fi gratis in het appartement?
Natuurlijk is er gratis draadloos internet beschikbaar in de kamers bij het appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven.